GASTRONÓMIA

V objekte sa nachádza naša príjemná reštaurácia so 150 miestami. K dispozícii je aj útulný salónik, ktorý poskytuje priestor pre súkromné posedenie, alebo na neformálne stretnutie obchodných partnerov v užšom kruhu s kapacitou do 30 hostí. Ideálnym a populárnym prostredím pre rôzne rodinné a firemné oslavy sme sa stali kvôli bezpečnej vzdialenosti od mestského zhonu, kvôli kombinácii rodinnej atmosféry, pohody domova, pozorného personálu a chutných jedál našich kuchárov. Letná terasa je súčasťou reštaurácie. Je to skutočná oáza pokoja, ktorá slúži pre hostí na lahodné obedy, popoludňajšie popíjanie kávy, či na strávenie nezabudnuteľných chvíľ pri večernom osvetlení. Tradičné jedlá, ale aj jedlá miestnej kuchyne sú zárukou gastronomického zážitku. V neposlednom rade máme v ponuke pizzu, špeciality podniku, ktoré sú žiadané našimi zákazníkmi a sú veľmi obľúbené. Pre veľký úspech v našej ponuke sa objavili sladké dobroty a v letnom období aj talianska zmrzlina, ktorá sa nachádza v komplexe.                                                                                                  

Špeciálne jedálne lístky na rôzne slávnostné podujatia, recepcie, uzavreté spoločnosti sú pripravované na mieru zákazníkom.

r_00025

Pri výbere surovín preferujeme hlavne miestnych dodávateľov a mäso nakupujeme prevažne zo slovenského chovu. Tradičné jesenné atraktivity sa nesú v znamení zabíjačkových a kačacích hodov. V decembri sú naše priestory využité hlavne na firemné vianočné večierky a len krátko na to, vo februári, romanticky oslavujeme aj sviatok lásky. V období apríl až október sú hlavnou aktivitou svadby, malé aj veľké svadby. Ako jedny z mála v Prešovskom kraji disponujeme veľkou banketovou sálou do 800 hostí. Zameriavame sa aj na individuálnu klientelu formou organizovania narodeninových osláv, krstín, birmoviek, promócií a smútočných posedení. Pre našich najmenších hostí máme zabezpečené detské stoličky, malý detský kútik a v letných mesiacoch aj detské ihrisko.

Dvere našej reštaurácie sú samozrejme otvorené aj pre každodenných návštevníkov v čase obeda, kedy v pracovných dňoch zabezpečujeme chutné obedové menu za skvelé ceny. Okrem toho Vám ponúkame bezplatné pripojenie na internet. Parkovanie je zabezpečené grátis priamo v areáli.

Ak máte záujem o rezervováciu pre Vaše podujatie, prosím kontaktujte nás na tajana@tajana.sk, alebo na tel.č + 421 905 656 362 a my Vám vypracujeme ponuku šitú na mieru.

Otváracia doba:

Pondelok – Nedeľa od  7:00 – 24:00 hod.

Pri organizovaní akcií je otváracia doba podľa dohody. Odporúčame Vám rezerváciu stolov vopred na tel. č. + 421 905 656 362 z dôvodu častého organizovania spoločenských stretnutí, ktoré prebiehajú v celom areáli Reštaurácie Lietadlo.