VEĽKÉ SVADBY

Prežite Váš veľký deň v príjemnom prostredí našej reštaurácie. Organizovanie malých aj veľkých svadieb je v Reštaurácií Lietadlo tradíciou. Profesionálny a individuálny prístup nášho tímu, špičková kvalita a komplexnosť služieb Vám zabezpečia prežitie romantických chvíľ a príjemnej zábavy v kruhu Vašich blízkých v novozrekonštruovanej banketovej sále. Postaráme sa o nerušený priebeh Vašej svadby. Ponúkame výborné jedlo vytvorené podľa Vašich potrieb a požiadaviek za prijateľné ceny. Záleží nám, aby prvotriedny gurmánsky zážitok umocnil vaše skvelé pocity z nezabudnuteľnej životnej udalosti. Vďaka nám nemusíte riešiť problémy s ubytovaním vašich svadobných hostí. A to všetko za rozumné ceny. Náš personál Vám zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych. Postaráme sa o to, aby Vaša svadba prebiehala podľa Vašich snov.

Pre snúbencov ponúkame nasledovné služby:

  • Modernú interiérovu svadbu v priestrannej banketovej sále.
  • Krásne novo zrekonštruované priestory.
  • Gurmánske menu za skvelé ceny.
  • Profesionálnu, ochotnú a pozornú obsluhu.
  • Príjemné ubytovanie pre Vás a Vašich hostí.
  • Bezplatné služby našej svadobnej koordinátorky.

Všeobecné podmienky organizovania svadby v našom areáli, cenníky a dostupné termíny Vám veľmi radi poskytneme na tel.č. +421 905 656 362. Našu on-line fotogalériu si môžete prezrieť tu, alebo na našej Facebookovej stránke, kde nájdete vždy aktuálne informácie o dianiach a o svadbách u nás.

NAŠE PLUS spočíva aj v tom, že ako jedny z mála na východnom Slovensku organizujeme VEĽKÉ SVADBY do 800 hostí v priestrannej banketovej sále.

r_00001-2